Hledáte odborníky na architekturu zahrad a úpravu zeleně? V ARS VIRIDIS se zabýváme úplnou realizací zahrad – od návrhu přes vlastní realizaci až po následnou péči. Dbáme na praktickou a estetickou funkci zahrad. Jsme kvalifikovaní specialisté a hovoří za nás nespočet realizací a spokojených zákazníků.

Sjednejte si obhlídku pozemku

Návrh a projektování zahrady

Vypracujeme pro vás návrh a projekt soukromé zahrady, veřejné zeleně, firemního nebo školního areálu.

vizualiace – návrh prostorového řešení zahrady u rodinného domu Čížov, s ohledem na maximální soukromí, relaxační zónu, možnosti uskladnění veškerého nářadí a zahradního nábytku, a s praktickou zahradou, Třebíčsko, Třebíč, Jihlava

Realizace zahrady

Zrealizujeme pro vás originální zahradu na základě do detailu zpracovaného návrhu, který bude splňovat veškeré požadavky.

předzahrádka – malá předzahrádka u rodinného domu, se suchou zídkou, s živým plotem z jehličnanů a s čerstvě vysetým trávníkem, Telč, ars viridis Třebíč, Jihlava

Péče o zeleň a stromy

Provádíme údržbu veškeré zeleně a stromů. Nabízíme vám jak dlouhodobou, tak jednorázovou péči o vaši zahradu či areál.

Zahradní jezírka

Jezírko vytvoříme kompletně – od výkopu přes položení folie, instalaci techniky až po osázení rostlinami.

Malé okrasné jezírko s lekníny v Třebíči.

Jak postupujeme při realizaci zahrady

  1. Kontaktní shůzka: Vyslechneme si vaši představu, položíme vám několik doplňujících otázek týkajících se realizace zahrady. Seznámíme se se stanovištěm a zaměříme si stávající stav zahrady.
  2. Návrh zahrady: Vytvoříme nejlepší možnou variantu řešení pro vaši zahradu. Klademe důraz na detail, protože dům a zahrada tvoří vždy jeden celek. Následuje návrh zahrady doplněný o vizualizaci a cenovou nabídku.
  3. Realizace zahrady: Začátek realizace zahrady podle návrhu je ve znamení likvidace nebo naopak ochrany starých dřevin. Dále to jsou stavební práce, zemní práce a instalace závlahového systému. Vše děláme s maximální ohleduplností k přírodě. V poslední fázi sázíme rostliny a zakládáme trávník.
  4. Předání a údržba: Po ujmutí rostlin a zapěstování trávníku přichází předání zahrady a volně navazujeme její údržbou. Buď vás naučíme o vaši zahradu pečovat, nebo o ni budeme dále pečovat na vaše přání my.