KÁCENÍ STROMU,
FRÉZOVÁNÍ PAŘEZŮ

Kácení stromů provádíme stromolezeckými technikami, při kterých nedochází k poškození ostatních dřevin nebo nemovitostí. Disponujeme profesionální technikou. Odstraníme pařezy a zpracujeme dřevní hmotu – větve štěpkujeme přímo na místě nebo zajistíme jejich odvoz, kmeny rozřežeme dle vašich požadavků.

DOMLUVTE SI PROHLÍDKU

KÁCENÍ STROMŮ

Při rizikovém kácení stromů používáme lanovou techniku, vysokozdvižné plošiny a jeřáby. Ve ztížených podmínkách pracujeme technikou postupného kácení pro bezpečnou likvidaci stromu.

Výhody kácení stromu s ARS VIRIDIS

1. Žádost o povolení kácení ZDARMA

Arborista zhodnotí stav stromu a připraví žádost o povolení ke kácení. V žádosti popíše zvolenou technologii i důvody kácení, a to všechno zdarma.

2. Likvidace dřevní hmoty po kácení

Dřevní hmotu na žádost zpracujeme nebo odvezeme (větve štěpkujeme, kmeny špalkujeme).

3. Vysoká odbornost

Kácení stromu provádí zkušený arborista, který je držitelem certifikátu ETW (Evropský certifikovaný arborista).

4. Pojištění podnikatelských rizik

Pro případ způsobení škody na majetku jsme pojištěni a vy nic neriskujete.

Proč odborná prořezávka stromů od ARS VIRIDIS?

Odborná prořezávka stromoví znamená bezpečí pro okolí a prodlužuje i životnost stromů. Prořezané stromy vypadají esteticky pěkně, získají zdravý vzhled a hezky tvarovanou korunu.

KONTAKTUJTE NÁS

FRÉZOVÁNÍ PAŘEZŮ

Odstraňujeme staré i nové pařezy přímo po kácení. Likvidace pařezů frézováním umožňuje citlivé a rychlé odstranění pařezu bez zbytečného poškození okolního terénu nebo kořenů sousedních dřevin. Menší pařezy vykopeme ručně. Při totální rekonstrukci zeleně používáme rypadlo. Pařezy frézujeme do hloubky 20 cm pod úroveň okolního terénu.

Stromy jsou chráněny zákonem!

Nakládání se stromy upravuje zákon č. 114/1992 Sb. O ochraně přírody a krajiny. To v praxi znamená, že stromy jsou chráněny před poškozováním a ničením! Jakýkoli zásah do stromu vám proto doporučujeme posoudit předem se zkušeným arboristou.

Realizace kácení stromů a frézování pařezů

Zahrada ve svahu | Humpolec

Terénní úpravy a práce spojené s modelací terénu jsme zachytili v přípravách. Podívejte se na naši rozsáhlou realizaci zahrady.

Zahrada s cestičkami | Třebíč

Nově založená zahrada s drobnými stavebními prvky. Terén ozvláštňují chodníčky.